purablue
mea logo

Osadniki zawiesin

#oczyszczanie  #osadniki  #deszczówka  #wodydeszczowe  #wodyopadowe  #systemypodczyszczające

Separatory i osadniki z rodziny PURABLUE® w technologii wirowo-śrubowej o hydraulicznie zoptymalizowanym przepływie przeznaczone są do  zatrzymywania substancji ropopochodnych i zawiesiny ogólnej. Stanowią przełomowe, bezpieczne dla środowiska rozwiązanie.

Separatory i osadniki z rodziny PURABLUE® w technologii lemelowej wykorzystywana jest w celu zwielokrotnienia procesu flotacji substancji ropopochodnych, a także sedymentacji zawiesin – duża oszczędność powierzchni w stosunku do klasycznych urządzeń.

Technologia wirowo-śrubowa

Wirowy przepływ wewnątrz urządzenia pozwala w pełni wykorzystać jego pojemność.

nasze produkty:

MEA GROUP
Jesteśmy jednym z wiodących dostawców branży budowlanej i przemysłowej w Europie z ponad 130-letnim doświadczeniem rynkowym. Oferujemy rozwiązania odwadniające, związane z budową piwnic, zastosowaniem elementów stalowych i przesuwnych. Nasze motto: Building Success. Rozwiązania MEA czynią pracę prostszą, szybszą i bezpieczniejszą. Nasze rozwiązania zwiększające wydajność i zoptymalizowanie procesów wprawiają w podziw coraz więcej profesjonalistów. Odkryjcie Państwo nasze spektrum produktów i usług.

MEA GROUP:

Ochrona danych

mea logo

KONTAKT
Grupa MEA jest obecna w wielu krajach dzięki swoim spółkom córkom i przedstawicielstwom.

  • + 48 22 717 71 11
  • info@mea-group.com

© 2019 All rights reserved EcoBlue Polska Sp. z o.o.