purablue
mea logo

PURABLUE WIR – osadnik filtracyjny

#oczyszczanie  #osadnik  #osadniki  #deszczówka  #wodydeszczowe  #systemypodczyszczające

CECHY URZĄDZENIA:

/ PROCES OCZYSZCZANIA: Rozdział frakcji zanieczyszczeń dzięki wykorzystaniu dwóch procesów w osadniku – flotacji i sedymentacji. Zamontowana na wlocie wyprofilowana rura wymusza ruch wirowo – śrubowy wód deszczowych powodując wydłużenie drogi dla ich przepływu oraz zwiększenie efektywności oczyszczania.
/ FILTRY: Maty filtracyjne BLUEclear o specjalnej strukturze oczkowo – siatkowej zapewniającej wysoką sprawność podczyszczania, wytrzymałe na nacisk osiowy do 130 kN/m2.

/ EFEKT OCZYSZCZANIA: ≤ 1 [mg/l] substancji ropopochodnych na wylocie.
/ ZBIORNIK: Zbiornik z betonu o klasie min. C35/45, W8, F150.
/ DOKUMENT ODNIESIENIA: PN-EN 858
/ CERTYFIKAT: ECO-friendly potwierdzający ekologiczną i bezpieczną pracę osadnika.
/ OPCJE: Sygnalizacja alarmowa (sonda osadu / sonda oleju / sonda przepełnienia)

ZAKRES STOSOWANIA I ZASADA DZIAŁANIA

Osadniki filtracyjne PURABLUE® WIR o hydraulicznie zoptymalizowanym przepływie wirowym przeznaczone są do zatrzymywania zawiesin oraz substancji ropopochodnych.
Na wlocie do osadnika znajduje się rura wirowa lub deflektor wirowy dla DN ≥ 500 mm, wymuszając przepływ wirowo-śrubowy wewnątrz urządzenia co zwiększa skuteczność podczyszczania. Wewnątrz osadnika znajduje się deflektor filtracyjny z matami filtracyjnymi o specjalnej strukturze oczkowo-siatkowej zapewniającej wysoką sprawność oczyszczania. Maty filtracyjne BLUEclear wykonane z materiału o dużej twardości, niechłonącego wodę, co ułatwia ich wyjmowanie i zwiększa trwałość w stosunku do tradycyjnych gąbek filtracyjnych.
Osadnik może pełnić funkcję separatora na mniejszych zlewniach.

 

  • KARTA TECHNICZNA
  • rysunek techniczny
  • deklaracja zgodności

MEA GROUP
Jesteśmy jednym z wiodących dostawców branży budowlanej i przemysłowej w Europie z ponad 130-letnim doświadczeniem rynkowym. Oferujemy rozwiązania odwadniające, związane z budową piwnic, zastosowaniem elementów stalowych i przesuwnych. Nasze motto: Building Success. Rozwiązania MEA czynią pracę prostszą, szybszą i bezpieczniejszą. Nasze rozwiązania zwiększające wydajność i zoptymalizowanie procesów wprawiają w podziw coraz więcej profesjonalistów. Odkryjcie Państwo nasze spektrum produktów i usług.

MEA GROUP:

Ochrona danych

mea logo

KONTAKT
Grupa MEA jest obecna w wielu krajach dzięki swoim spółkom córkom i przedstawicielstwom.

  • + 48 22 717 71 11
  • info@mea-group.com

© 2019 All rights reserved EcoBlue Polska Sp. z o.o.