purablue
mea logo

PURABLUE – wiriwo-koalescencyjne

#oczyszczanie  #separator  #separatory  #deszczówka  #wodydeszczowe  #systemypodczyszczające

CECHY URZĄDZENIA:

/ PROCES OCZYSZCZANIA: Rozdział frakcji zanieczyszczeń dzięki wykorzystaniu dwóch procesów w separatorze – flotacji i sedymentacji. Proces oparty na ruchu wirowo-śrubowym.
/ FILTRY: Maty filtracyjne BLUEclear o specjalnej strukturze oczkowo – siatkowej wytrzymałe na nacisk osiowy do 130 kN/m2

/ efekt oczyszczania: ≤ 1 [mg/l] substancji rozpopochodnych na wylocie.
/ ZBIORNIK: Korpus z betonowych i/lub żelbetowych elementów, o klasie betonu min. C35/45, W8, F150.
dokument odniesienia: PN-EN 858
/ CERTYFIKAT: ECO-friendly potwierdzający ekologiczną i bezpieczną pracę separatora.
/ OPCJE: Sygnalizacji alarmowa (sonda osadu / sonda oleju / sonda przepełnienia)
 

 

ZAKRES STOSOWANIA I ZASADA DZIAŁANIA
Separator substancji ropopochodnych PURABLUE® o hydraulicznie zoptymalizowanym przepływie wirowo – śrubowym przeznaczone są do zatrzymywania substancji ropopochodnych i zawiesin zawartych w wodach deszczowych. Stanowią przełomowe rozwiązanie, które posiada zgodność z normą PN – EN 858.
Na wlocie do separatora znajduje się rura wirowa lub deflektor wirowy (od DN 500), wymuszając przepływ wirowo-śrubowy wewnątrz urządzenia co zwiększa skuteczność podczyszczania wód deszczowych. Wewnątrz separatora znajduje się szafa filtracyjna z matami filtracyjnymi BLUEclear o specjalnej strukturze oczkowo-siatkowej zapewniającej wysoką sprawność oczyszczania. Maty filtracyjne wykonane z materiału o dużej twardości, w formie wysuwanych wskładów, niechłonącego wody, co ułatwia ich wyjmowanie i zwiększa trwałość w stosunku do tradycyjnych gąbek filtracyjnych.
Automatyczne zamknięcie na odpływie z gumową uszczelką zapobiega wynoszeniu zanieczyszczeń poza separator. Kształt pływaka zapobiega klinowaniu się zamknięcia na odpływie podczas falowania.

  • KARTA TECHNICZNA
  • rysunek techniczny
  • deklaracja zgodności

MEA GROUP
Jesteśmy jednym z wiodących dostawców branży budowlanej i przemysłowej w Europie z ponad 130-letnim doświadczeniem rynkowym. Oferujemy rozwiązania odwadniające, związane z budową piwnic, zastosowaniem elementów stalowych i przesuwnych. Nasze motto: Building Success. Rozwiązania MEA czynią pracę prostszą, szybszą i bezpieczniejszą. Nasze rozwiązania zwiększające wydajność i zoptymalizowanie procesów wprawiają w podziw coraz więcej profesjonalistów. Odkryjcie Państwo nasze spektrum produktów i usług.

MEA GROUP:

Ochrona danych

mea logo

KONTAKT
Grupa MEA jest obecna w wielu krajach dzięki swoim spółkom córkom i przedstawicielstwom.

  • + 48 22 717 71 11
  • info@mea-group.com

© 2019 All rights reserved EcoBlue Polska Sp. z o.o.