purablue
mea logo

Separatory substancji ropopochodnych

#oczyszczanie  #separatory  #deszczówka  #wodydeszczowe  #wodyopadowe  #systemypodczyszczające

SEPARATORY przeznaczone są do oddzielania substancji ropopochodnych zawartych w ściekach deszczowych i przemysłowych oraz gospodarczych. Dobierając separator należy okreslić czy będzie potrzebny separator przeciążalny czy nieprzeciążalne.

Separatory nieprzeciążalne – separatory w których cała ilość ścieków dopływających do urządzenia oczyszczana jest z maksymalną sprawnością (separatory nie są przeciążane hydraulicznie, przeływ Qn = Qmax).

Separatory przeciążalne – separatory w których część ścieków dopływających do urządzenia oczyszczana jest z maksymalną sprawnością (Qn). Przepływ ponadnominalny (Qmax) może być oczyszczany z mniejszą sprawnością (separatory lamelowe) lub skierowny jest obejściem hydraulicznym (by-passem).

Technologia wirowo-śrubowa

Wirowy przepływ wewnątrz urządzenia pozwala w pełni wykorzystać jego pojemność.

nasze produkty:

MEA GROUP
Jesteśmy jednym z wiodących dostawców branży budowlanej i przemysłowej w Europie z ponad 130-letnim doświadczeniem rynkowym. Oferujemy rozwiązania odwadniające, związane z budową piwnic, zastosowaniem elementów stalowych i przesuwnych. Nasze motto: Building Success. Rozwiązania MEA czynią pracę prostszą, szybszą i bezpieczniejszą. Nasze rozwiązania zwiększające wydajność i zoptymalizowanie procesów wprawiają w podziw coraz więcej profesjonalistów. Odkryjcie Państwo nasze spektrum produktów i usług.

MEA GROUP:

Ochrona danych

mea logo

KONTAKT
Grupa MEA jest obecna w wielu krajach dzięki swoim spółkom córkom i przedstawicielstwom.

  • + 48 22 717 71 11
  • info@mea-group.com

© 2019 All rights reserved EcoBlue Polska Sp. z o.o.