purablue
mea logo

Regulatory przepływu

#oczyszczanie  #osadniki  #deszczówka  #wodydeszczowe  #wodyopadowe  #systemypodczyszczające #regulatory

Regulatory przepływu stosuje się jako element kanalizacji deszczowej, celem dostosowania przepływów z sieci do możliwości odbiornika, tak naturalnego (rowy lub cieki wodne), jak i kolektorów kanalizacyjnych.

Efektem regulacji wartości natężenia odpływu jest wzrost poziomu zwierciadła wód deszczowych przed regulatorem przez co następuje wzrost prędkości przepływu.  

Z tego powodu regulatory każdorazowo muszą być projektowane i produkowane w oparciu o wartości przepływu maksymalnego Qmax oraz maksymalnej wysokości spiętrzenia Hsp.

 

regulatory PURABLUE

Gama produktowa regulatorów linii Purablue to regulatory pływakowe, stożkowe i cylindryczne. Możliwe jest zaprojektowanie również innych typów regulatorów.

nasze produkty:

MEA GROUP
Jesteśmy jednym z wiodących dostawców branży budowlanej i przemysłowej w Europie z ponad 130-letnim doświadczeniem rynkowym. Oferujemy rozwiązania odwadniające, związane z budową piwnic, zastosowaniem elementów stalowych i przesuwnych. Nasze motto: Building Success. Rozwiązania MEA czynią pracę prostszą, szybszą i bezpieczniejszą. Nasze rozwiązania zwiększające wydajność i zoptymalizowanie procesów wprawiają w podziw coraz więcej profesjonalistów. Odkryjcie Państwo nasze spektrum produktów i usług.

MEA GROUP:

Ochrona danych

mea logo

KONTAKT
Grupa MEA jest obecna w wielu krajach dzięki swoim spółkom córkom i przedstawicielstwom.

© 2019 All rights reserved EcoBlue Polska Sp. z o.o.